Konkurs fotograficzny „KEEP CALM AND LOVE BIOL-CHEM”

Jesteś studentem lub pracownikiem Uniwersytetu Warszawskiego? Świetnie!

Nie czekaj ani chwili i weź udział w projekcie mającym na celu promocję kształcenia na kierunkach biologiczno-chemicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Pokażmy światu w jak wspaniałym miejscu spędzamy znaczną część naszego dnia powszedniego i nie tylko.

Uchwyć wyjątkowe ujęcie CNBCh, WB lub WCh UW, zgłoś je do konkursu i wygraj fantastyczne nagrody: tablet multimedialny, dysk zewnętrzny, cyfrową ramkę do zdjęć lub przenośną ładowarkę. Czekamy na klasyczne kadry i spontaniczne fotki – puść wodze swojej fantazji – nic Cię nie ogranicza, na fotografii możesz uwiecznić sam budynek CNBCh, WB lub WCh UW, infrastrukturę, ale i ludzi, i ich emocje. Nie zastanawiaj się jak wykonać perfekcyjne zdjęcie, a po prostu złap ulotny moment i zatrzymaj go w artystycznym, nienaruszalnym bezruchu.

Najlepsze prace zostaną umieszczone m.in. na wydziałowych stronach internetowych, zaprezentujemy je we wszelkiego rodzaju folderach promujących CNBCh, WB i WCh UW.

Czekamy na Twoje zgłoszenie do 28 lutego 2017 r. Prześlij swoją pracę konkursową, wraz z wypełnionymi załącznikami do Regulaminu Konkursu* (w formacie PDF), na adres mailowy konkurs@cnbc.uw.edu.pl

Plakat konkurs fotograficzny

Załączniki do Regulaminu